Istorinis lango išsaugojimas

parašė , 2012-02-08 18:05

Ankstyvų Amerikos namų langai buvo suveriamieji langai. Jie yra langai, kurie yra tvirtinti vyriais ant vienos pusės ir atidaryti matomas su pridėtu rankos įsukimo prietaisu. Ankstyvoje aštuoniolikto šimtmečio dalyje dvigubi ir vieni pakabinti langai buvo įvesti. Jie yra langai, kurie kyla viršuje žemyn jų juostoje ar rėmuose. Todėl, manoma, kad daug vertikalių slydimo langų stilių yra specifiniai pastatams, specifiniams tam tikriems periodams mūsų stendai istorijoje. Nustatydamas, jei tam tikri langai turi istorinę lango išsaugojimo vertę visą pastatą turi svarstyti. Dažnai palyginimai yra padaryti ant specifinių langų viso pastato kontekste, kur langai yra architektūrinio pastato elemento dalis.
Tuo metu, kai didžioji dalis remonto technikos pasiūlė kaip mokomasis vadovas privačiam asmeniui, informacija gali būti labai naudinga profesiniam architektui ar rangovui ant didesnių masto projektų. Instrukcija kalba apie metodologiją vertinimui ir egzistuojančių langų remontui. Tai taip pat kalbės apie apsvarstymą pakeitimo su profesine pagalba išsaugoti stilių ir panaudotas medžiagas.

Tai yra projektas ir meistriškumas naktiniai klubai tarp kitų kokybių, kurios daro tam tikrus pastatus, ir langus tuose pastatuose, vertuose išsaugojimo. Žinoma, tai labai akivaizdu dekoratyviniams langams, bet tas pats gali lygiai būti ištikimas langams tokiuose pastatuose kaip sandėliai ar gamyklos. Tai yra regimasis elementas, kad langų pasiūlymas, kuris gali padaryti tai dominuojančiu faktoriumi ir jei jie turėjo būti greitas kreditas pakeisti skirtinga rūšimi lango pastatas prarastų dalį savo istorinės vertės. Tai yra Sekretorius Interjero Standartų Atkūrimui, kuris aprūpina nurodymus tai, kad jie nustatė istorinę lango išsaugojimo vertę. Tie nurodymai reikalauja specifinių originalių medžiagų ir ypatybių rūšių. Vadovas pritaria remontui ir išsaugojimui kada galima. Jei remontas yra parodytas, jie yra labai numanomi techninių panaudotų remonto metodų standartuose. Svarbiausias pabrėžimas yra ant planavimo langų remontą, apimdamas vertinimą jų fizinės sąlygos ir ką metodai bus panaudoti suremontuoti. Jei pakeitimas bus būtinas, visos pastangos bus įdėtos, kad pakeistų panašiomis medžiagomis, kad turėtų pakeitimo langą, tiek daug yra panašūs į originalą kiek galima. Fotografijos, paimtos prieš pakeitimą ar remontą, bus palyginti su baigtu darbu.

Yra 5 faktoriai, kuriuos svarstys įvertinime langų pastate. langai laikys vertu istorinio lango išsaugojimo, jei jie 1) kopijuos originalų projektą pastatui, 2) atspindi, kad periodas ar stilius srities po apsvarstymu 3) yra originalūs, 4) yra labai puikaus meistriškumo pavyzdys, ar 5 projektas) atspindi pagrindinius pastato pakeitimus, kylančius iš pagrindinių periodo poslinkių ar įvykių. Po to, kai pastato įvertinimas buvo užbaigtas, bus galima tęstis su teisingų gydymo rūšių planavimu. Jūs, žinoma, pradėsite nuo tikrų langų sąlygų studijavimo, kadangi jie yra šiuo metu nustatyti jų rėmuose. Jūs turėsite nufotografuoti juos nuo vidaus ir išorės vaizdo, kad palygintumėte užbaigtą meistriškumą.

Rašyti komentarą