Uab masoma

Žalias ėjimas: aplinka draugiškos lango mintys.

parašė , 2012-06-15 15:53

Lango uždengimas padeda sumažinti kainas namų šildymo ir aušinimo, ir laimei daug įperkamo ir eco-draugiško lango gydymo pasiekiama.

Vienas būdas nueiti žalias su jūsų lango gydymu yra, kurdamas draperiją ar užuolaidas nuo natūralios kanapės ar drobės. Šitos medžiagos karjera yra lengvai pakartotinai panaudotos ir nekenksmingos aplinkai. Pasirinkimas audinių, kurie yra padaryti iš pakartotinai panaudotų medžiagų kaip plastmasiniai buteliai mažina neskaidomą mikroorganizmų eikvojimą. Per daug metų, žalingi dūmai nuniokojo alergijos kankiniams, kurdami reikalavimą medžiagas, kurios buvo cheminės laisvas ir ekologiškai saugus. Iš tikrųjų, tradicinių audinių didžioji dauguma turėjo savyje herbicidus, pesticidus ar kancerogenus užbaigimo procese. Bet šiandien pasirinkimas audiniams be dažų ar tiems, kad naudojimo eco-seifo dažai yra nesibaigiantys
Skaityti visą straipsnį 'Žalias ėjimas: aplinka draugiškos lango mintys.'»

Pakeitimas išlėks, langai taupo pinigus?

parašė , 2012-01-14 11:09

Pagal žodyną ir Wikipedia, audringi langai yra įdiegti, kad aprūpintų papildomą apsaugą nuo atšiauraus oro ir nepalankių sąlygų. Jie gali būti įdiegti viduje arba iš išorės namuose, jei jūsų svarbiausias tikslas sulaiko naminį izoliuotą ir apsaugoti jūsų egzistuojančios aparatinės įrangos eksterjerą. Praeityje jie buvo medienos vizitines korteles rėmuose ir galėjo būti nuimti per šiltesnį orą, kad namų langai galėtų būti atidaryti, kad įleistų orą iš išorės, leisdami lengvą būdą sureguliuoti vidinį namų klimatą. Šiandien jie yra metale ar vinilo rėmuose ir gali būti padaryti iš įstiklintos plastiko ar vinilo stiklų stiklinės ar kažkokios formos.
Skaityti visą straipsnį 'Pakeitimas išlėks, langai taupo pinigus?'»

Logiški išaiškinimai naminio pagerinimo

parašė , 2011-12-10 17:07

Jei jūs iš tikrųjų negyvenate po uola, jūs paskolos negalite padėti pastebėti, kad Jungtinių Valstijų ekonomika yra blogiausioje formoje, kurią dauguma žmonių, dabar gyvenančių, gali atsiminti. Net bandydamas pasakyti jūs, kad geresnės dienos atvyksta būtumėte juokingas. Mes turėjome labai daug daiktų neseniai, kurie prisideda prie sunkumo amerikiečių, turi to sukūrimą kasdien, neatrodo tikėtina norėti net galvoti apie darbą namo rekonstruojantis.

Nekilnojamojo turto rinka neatrodo gera daugumai naminių pirkėjų ar pardavėjų. Neseniai mes pamatėme vertybinių popierių biržos atšokimą, bet su bedarbyste 10 %, bendros pajamos žemyn, infliacija visa laiką, kurį aukšti būsto savininkai nenori praleisti naminiams pagerinimo projektams. Abejonė to, ką rytoj, kitą savaitę, kitą mėnesį ar net kitais metais atneš turi per daug baimės ir susirūpinimo, pridėto prie to
Skaityti visą straipsnį 'Logiški išaiškinimai naminio pagerinimo'»

Kaip įdiegti pakeitimo langus tobulai?

parašė , 2011-12-06 12:46

Jei energiją taupantis langas nebus tinkamai įdiegtas, jis greitai praras visas savo geras ypatybes. Pirminė aukšto atlikimo lango rėmų funkcija turi sumažinti karščio praradimą dėl laidumo, konvekcijos ir radiacijos. Blogas įdiegimas gali žymiai padidinti orinį pratekėjimą, kuris savo ruožtu priveda prie nepateisinamo karščio praradimo. Paprastuose žodžiuose, besaikė paskola issimoketinai orinė infiltracija ne tiktai nuima šilumą ir jaukumą erdvės, bet taip pat ir garantuoja, kad šildymas ir kainų aušinimas išsipučia. Netinkamu būdu įdiegti langai gali taip pat leisti vandeniui varvėti į namus ir sukelti žymią žalą.
Skaityti visą straipsnį 'Kaip įdiegti pakeitimo langus tobulai?'»