Patarimai į teisingų langų jūsų namams pasirinkimą

parašė , 2017-03-08 17:45

Jei jūs keičiate savo egzistuojančius langus, ar jūs statote naują, stato, tai pasirinkimas, kurie langai yra teisingas pasirinkimas gali būti ganėtinai gąsdinimo patirtimi. Yra labai daug opcijų išsirinkti iš, tokiu būdu whee jūs pradedate?

Pirmas žingsnis turi identifikuoti su vietos valdžia, kad identifikuotų, jei jūsų turtas yra įrašytas į sąrašą turtas ir jei yra kokių nors apribojimų išreiškiant langais, kuriuos jums leidžia. Kai kurie rajonai reikalingas, kad visi namai pažiūrėtų tas pats, turėtų tą patį lango stilių, kad sulaikytų juos uniformą. Jūs taip pat surasite tai, jei jūs gyvensite komplekse ar daugiabučiame name. Dvigubas tikrinimas tai anksčiau, negu jūs pradėsite apsipirkti aplink, kad identifikuotumėte, kas ketina dirbti geriausias jums ir jūsų šeimai pasislinkimas

Visada garantuokite bet kokius langus, kuriuos jūs pasirenkate, atitiks architektūrinį statymo stilių. Turėkite galvoje, kad daug ypatybių yra tradicinės stiliaus. Paskutinis daiktas kurio jūs norite turi turėti tradicinius stilizuotus namus su šiuolaikiniais langais, jis neketina dirbti išvien, ir langai paliks turtą, žiūrintį pro vietą ilgame prabėgime. Statymas ir atidarymas turi dirbti išvien, kad padidintų projektą dabar ir pasislinkimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pažiūrėkite į langų tikslą. Jei jūs turite naują, stato, ir jūs norėjote gausos natūralios šviesos, ne, visas atidarymas ketina būti oro srovei, daugelis ketina būti šviesos šaltiniui. Tie, kurie turi tiktai pridėti šviesą į kambarį neturi atsidaryti, tokiu būdu jums tiktai reikia įžanginių langų ant tų, jūs norite įtraukti oro srovę. Darbas su jūsų architektu ant to, kad garantuotų, kad jūs pasirenkate teisingą atidarymą teisingose vietose turėti funkcinius namus ant baigimo.

Rėmo spalva yra taip svarbi, ir tai yra kažkas, kas turi būti pasirinktas iš anksto. Jūs galite turėti šį komplektą jums prie reguliavimo, ar jūs galite turėti rekomendaciją nuo savo architekto, pagrįsto jūsų namų spalva. Tai visada idealu, kad turėtų kontrastą tarp namo spalvos ir lango spalvos, tokiu būdu rėmai išsiskiria ir daro tvirtinimą. Rėmai gali būti nuo medžiagų įvairovės, bet dauguma gali būti dažyta, kad padarytų tą priešpriešinimo tvirtinimą.

Lango stilius yra taip pat svarbus ir yra, nėra joks stygius, kad išsirinktų iš. Jei jūs esate procese keisti jūsų šiuo metu atidarymas, tai visada verta pakeisti tuo, kas buvo ten anksčiau, bet jei jūs statote naujas, tai jūs turite duris, atidarytas jums, kad identifikuotumėte tai, kas tvarko jus, galvoja, ketina dirbti geriausiai pagrįstu jūsų poreikiu. Jūs ketinate nueiti su pagrindiniais langais, juostos langais, kas yra jūsų stilius?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Toliau, turėkite galvoje saulės orientaciją ir klimatą, kuriame jūs gyvenate. Jei jūs gyvenate, kur saulė kepa žemyn ant jūsų namų palei vieną pusę, paveikdama miegamuosius, ir kita vertus popietėje, jūs norite garantuoti, kad jūs pasirenkate savo langus efektyviai, kad apsaugotumėte jus nuo to. Tai gali būti, atsiveria langai, kurie susijungė su dvigubu langu, gali duoti jums oro srovę, kurios jums reikia, saugodamas jus nuo deginančios saulės tuo pačiu metu.

Priklausomai nuo kur jūs gyvenate, jūs dažnai rasite, kad dvigubas langas yra daugiau negu gana geras, kad padėtų jums valdyti jūsų naminį efektyvumą. Trigubas įstiklinimas gali dažnai būti persistengimu, jei jūs negyvenate nepaprastai šaltame ar karštame klimate.

Rašyti komentarą