Plastiko langinės Vs vinilo langinės – koks yra skirtumas?

parašė , 2011-11-30 12:18

Daug žmonių, kurie nori pakeisti savo lauko langinės imtis atidžiai pažvelgti darbai į, langinės jų namuose ir greitai sužinoti jos yra pagamintos iš plastiko. Kitas žingsnis yra arba eiti į savo vietos namuose tobulinimo saugoti arba naudotis internetu, ieškoti “plastiko langinės”. Kas daug namų rasti kad plastiko langinės pasirinkimas yra labai ribotas, bet nėra kitų medžiagų prieinama įskaitant vinilo langinės, sudėtiniai langinės, medienos Langinės ir stiklo pluošto langinės. Šiuo metu kai kurie žmonės stebisi, “jei aš dabar langinės plastiko, kodėl yra Nr plastiko langinės prieinama anymore?”
Tiesa būti pasakyta, vinilo langinės, yra pagaminti iš plastiko tipo. Taigi kodėl jie vadinami vinilo Langinės ir žaliuzės ne plastikinė? Norėdami suprasti, atsakymas į šį klausimą, jums reikia žinoti šiek tiek istorijos vinilo atšaka pramonės.

Pabaigoje backlinkai 1950 ‘s kai plastikų buvo užuomazgoje rinkoje jie buvo toli nuo tobulumo. Plastiko liejimo formuoti produktai buvo beveik akimirksniu laikyti prastesnės produkto, palyginti su metalų, miškai ar kitų statybinių medžiagų. Kai plastikų buvo įvesta kaip namų statybos medžiagų (t. y. išorinis atšaka) naujų prekybos ploy turėjo būti išrado pavargęs pirkėjų plastikinių produktų sąvoką. Taigi, sąvoka “vinilo atšaka” buvo sukurta į rinką naujas produktas namų ir statybininkai. Tai nereiškia, kad jie buvo melas apie tai, ką jis buvo, jie buvo tiesiog būti konkretesnis. Galų gale, vinilo yra tipo plastiko.

Daugelis iš šių pačios gamintojai greitai suprato, taip pat buvo plastiko langinės rinka. Natūraliai sąvoka “langinės vinilo” buvo naudojamas į rinką šiuos produktus, ir iki šios dienos vinilo atšaka bendrovių pagamintiems dauguma vinilo langinės.

Plastiko liejimo lipdiniai creditas technologiją nuėjo ilgą kelią nuo 1950. Tai dabar beveik nesuvokiama, pirkti produktą be tam tikra plastiko įpurškimo domenai karantine lipdiniai įtrauktas į jį. Iš tiesų, plastiko langinės tęsis ilgiau ir nebus reikalauja tiek techninės priežiūros, medienos langinės. Taip, dauguma žmonių tikriausiai būtų bijo pirkti “plastiko langinės” šiandien.

Taigi kodėl tai, kad mes vis dar vadiname juos vinilo langinės? Na, tai ne taip paprasta, keisti visos pramonės. Plastiko langinės galbūt vadinamas vinilo langinės neribotą laiką, nors polimerai, kurie yra pagaminti iš techniškai nėra “vinilo”.

Nors yra daug medžiagų galima išorinis langinės, plastiko įrodė save būti ilgalaikis, mažai priežiūros ir pigių medžiagos.

Rašyti komentarą