Langines

Langinės, žaliuzės ir portjeros, oh mano.

parašė , 2012-09-23 18:58

Lango uždengimo pasaulyje tai neima ilgai opcijų pertekliui sutrikdyti ir užvaldyti kai kuriuos naminius savininkus. Yra trumpas vadovas ant įvairių rūšių lango uždengimo, už ir prieš kiekvieno ir kitų būtiniausių dalykų, kuriuos jūs turite žinoti.

Tradicinis ir Plantacijos Langinės

Tradicinis taip pat kaip plantacijos langinės yra pastatyti paskolos iš natūralaus miško, apimdamas bosinę medieną, alksnį, pušį, ąžuolą, kedras ir taip toliau. Apskritai kietas miškas yra panaudotas jų ilgaamžiškumui šitose langinėse. Šitos langinės rodo lourves (skersiniai), kurie atvyksta į skirtingus dydžius (bendri dydžiai yra 3.5′ ir 4.5′), taip pat kaip pakrypimo rykštė, kuri reguliuoja langinės kampą. Be to, į buvimą gabus sureguliuoti lourves kiekvienas gali atidaryti langines visiškai, kad leistų ir saulės šviesą ir gryną orą į namus
Skaityti visą straipsnį 'Langinės, žaliuzės ir portjeros, oh mano.'»

Keliai į eglę viršuje jūsų langinės

parašė , 2012-01-27 15:22

Yra daug priežasčių, būsto savininkai gali pasirinkti į eglę viršuje savo medines vidaus langines – nuo naminio rekonstravimo į remontą dėvėjimo ir lėkti į tiesiog atnaujinto norą, ieško jų namų. Vidaus langinė gali būti spruced viršuje įvairovėje kelių, ir didžioji dalis reikalingas nedaug laiko, pastangų ar išlaidų.

Medinės vidaus langinės gali turėti didelę įtaką kambario pasirodymui. Už jų tikslo aprūpinti apsaugą langus ir duris ir reguliuoti šviesą, jie taip pat turi dekoratyvines kokybes. Vidaus langinės asmeninis kalendorius stilius gali būti išrinktas jų funkcionalumui ir pasirodymui. Tačiau, būsto savininkai nėra uždaryti į pradinį langinės žvilgsnį. Dekoratyvinės vidaus langinės kokybės gali būti pakeistos ar išleistos, aprūpindamos reikmenimis tai su dažais, pabaigomis, rankenomis ir aparatine įranga
Skaityti visą straipsnį 'Keliai į eglę viršuje jūsų langinės'»

Plastiko langinės Vs vinilo langinės – koks yra skirtumas?

parašė , 2011-11-30 12:18

Daug žmonių, kurie nori pakeisti savo lauko langinės imtis atidžiai pažvelgti darbai į, langinės jų namuose ir greitai sužinoti jos yra pagamintos iš plastiko. Kitas žingsnis yra arba eiti į savo vietos namuose tobulinimo saugoti arba naudotis internetu, ieškoti “plastiko langinės”. Kas daug namų rasti kad plastiko langinės pasirinkimas yra labai ribotas, bet nėra kitų medžiagų prieinama įskaitant vinilo langinės, sudėtiniai langinės, medienos Langinės ir stiklo pluošto langinės. Šiuo metu kai kurie žmonės stebisi, “jei aš dabar langinės plastiko, kodėl yra Nr plastiko langinės prieinama anymore?”
Skaityti visą straipsnį 'Plastiko langinės Vs vinilo langinės – koks yra skirtumas?'»