Pritaikykite savo namus nuo A iki Z su pagalba nuo lango kompanijų ir grotelių

parašė , 2013-07-31 18:51

Lango įvairovė formuoja ir rūšiuoja pagal dydį pasiekiamas šiandieniams būsto savininkams, yra įspūdingas, ir lango kompanijos visada išeina su naujomis naujovėmis. Vienas iš populiariausių būdų pritaikyti jūsų langų žvilgsnį prideda groteles. Jie yra kirsti skersiniai, kurie sudaužo stiklinės stiklo žvilgsnį, kad atrodytų, tai turėtų kelis atskirus stiklus (paprastai keturi ar šeši mažesni kvadratai stiklo viduje). Jie gali pridėti lengvą autentiškumą prie istorinio namo ar pridėti palūkanas šiuolaikiniais namais priklausomai nuo stiliaus, spalvos ir medžiagos, kurią jūs pasirenkate.
Tarp Stiklinių Versijų

Šiandienių būsto savininkų dauguma teikia pirmenybę grotelėms, kurios yra apsuptos tarp dviejų lapų stiklinės, surastos dvigubas pakabintuose languose. Kadangi jie yra patvirtinti tarp stiklų, jie niekada neturi būti dažyti, stained ar kitaip rūpinosi. Jie taip pat daro tai lengviau valyti jūsų langus todėl, kad nėra jokių skersinių keliu, kai jūs iššluostote stiklinę. Jie yra populiarūs tarp beveik bet kokio stiliaus namų ir yra lengviausi rūpintis. Lango kompanijos dažnai rekomenduoja juos būsto savininkams, kurie ieško papildomo kreipimosi su lengvu rūpinimusi.

Pastovios Grotelės Architektūrinėms Palūkanoms

Jie yra tiksliai, į ką jie yra panašus – grotelės, taisytos į langus už stiklinės. Lango kompanijos paprastai prideda juos ilgam prie išorinės stiklinės ar interjero priklausomai nuo jūsų pirmenybės ir namo stiliaus. Dauguma žmonių nusprendžia turėti juos ir ant vidaus stiklo ir ant išorinio stiklo labiau architektūriniam žvilgsniui, kuriuo tai yra atitinkant tradicinius namus. Jei jūs norite, kad langai atrodytų taip istoriškai tikslus kiek galima, jūs galite įdiegti tarpines tarp stiklų stiklinės, kuri iš tikrųjų mes šešėlį, kad duotų pasirodymą mažų, atskirų dalių, vienytų prie crisscrossed skersinių.

Sumaišytas Lango Stilių Susivienijimas Lengvas Valymas Ir Realistinis Pasirodymas

Jei jūs mėgstate žvilgsnį stacionarių grotelių, bet neapkenčiate minties apie būtinumą tvarkytis tarp kiekvieno stiklinės skyriaus, lango kompanijos rekomenduoja turėti pastovų už jūsų langų ir pakeičiamų versijų ant vidaus pusės. Pakeičiamos versijos paprastai pokšėja į vietą ir gali būti lengvai išimtos, kad jūs galėtumėte valyti visą stiklą ir kišti skersinius atgal į vietą. Jei jūs turite vidaus liekną medieną, tai yra didelis pasirinkimas todėl, kad jūs galite turėti juos stained, kad atitiktumėte liekną medieną.

Stiliaus Pasirinkimas Nuo Aukščiausių Lango Kompanijų

Tuo metu, kai jūs galite gauti groteles faktiškai bet kokiam namo stiliui, jie yra populiariausi ant kolonijinių namų autentiškam žvilgsniui, kuris mėgdžioja vyresnius namus. Jei jūs teikiate pirmenybę nepertraukiamam vaizdui, bet norite pridėti tam tikras palūkanas, svarstyti montavimą jų ant tiktai aukščiausios jūsų dvigubų pakabintų langų pusės. Jei jūsų architektūra yra labiau šiuolaikinė ar šiuolaikinė, jūs galėtumėte pasirinkti trupmeninius stilius, kurie yra įdiegti ant tiktai vienos dalies stiklo, paprastai per viršūnę. Yra taip pat briliantinių stiklo stilių, skliautuotų versijų Palladian langams ir pritaikyto pasirinkimo rinkiniui, taip neskubėkite, kad kalbėtumėte su keliomis lango kompanijomis jūsų rajone, kurios gali padėti jums pasirinkti geriausias groteles jūsų namams.

Rašyti komentarą