Erotinės prekės ir BDSM

parašė , 2013-08-08 14:27

Ieškant dovanos savo antrajai pusei, susiduriama su daug daugiau problemų, negu renkant ką padovanoti paprastiems draugams, giminaičiams ar kolegoms. Juk būtent šiam žmogui norite parodyti patį didžiausią dėmesį, stipriausią meilę. Jei jau peržengėte tą kuklų, banalių suvenyrinių dovanėlių pilną paaugliškos draugystės laikotarpį, tačiau puikiai suprantate, jog nauji buitiniai prietaisai ar dovanų kuponai tikrai nepaglostys jausmų, kylančių tik pamačius kaip tobulai tai buvo pritaikyta- Jūsų dėmesį galbūt patrauks kiek kitokios, erotinės prekės. Priešingai nei kitos, jos, dažniausiai, dovanojamos tik labai artimam žmogui, su kuriuo santykiai rimti, bendravimas atviras ir nuoširdus.

Toka staigmena puikiai atskleis Jūsų požiūrį į žmogų, kuriam tai skirta. Jei Jums pasiseks ir pataikysite į dešimtuką renkant tai, kas atspindėtų Jūsų antrosos pusės slapčiausius troškimus, sulauksite įvertinimo už pastabumą bei dėmesingumą. O jei įteiksite tai, kas bus visiškai netikėta, ne tik nustebinsite, bet ir sužavėsite savo paties fantazijų atviru pasidalinimu. Taigi, tikrai neprašausite pro šalį nei vienu atveju.

Pati populiariausia, dažniausiai dovanoms išrenkama tokio pobūdžio prekė- apatinis trikotažas, kuris puikiai tinka BDSM veiklai. Pasirinkus nustebinti juo, tikrai nebūsite suprastu kaip nors dviprasmiškai ir neteisingai. Be to, pateikti tai galima skirtingai, atsižvelgiant į Jūsų norą ir fantazijas: padovanoti jį tam, kam jis skirtas, arba pasirinkti tai, kas tinka Jums, jei norite pats tapti ypatingai pateikta, aistringiausia vakaro dovana. Jei apatinį trikotažą renkate kitam žmogui, jokiu būdu nepirkite „iš akies“. Taip galite ir apsirikti su dydžiu, o tuomet nuotaika bus sugadinta tikrai ilgam, be to, Jūsų antroji pusė gali įgyti iki tol net neturėtų kompleksų dėl savo kūno. Todėl atidžiai rinkite tai, ką perkate, apžiūrėkite jau turimus ir tinkančius apatinius, kad galėtumėte palyginti. O jei ketinate pasipuošti taip nekukliai pats, dėmesį renkantis kreipkite į tai, kokiu įvaizdžiu savo partnerį geriausiai sekasi užkariauti. Juk ne visiems taip pat erotines fantazijas žadina ir pūkai, ir griežtesni tinkliniai elementai…

Mūsų internetinė parduotuvė, esanti adresu: intymu.com padės Jums atrasti tai, ko labiausiai ieškote. Iš itin plataus erotinių prekių asortimento kiekvienas, net ir įnoringiausias žmogus, gali išsirinkti tai, kas tobulai atitiktų jo poros individualius poreikius. Apsipirkimas internetu- tai puikus būdas padaryti staigmeną net ir tuomet, kai nėra laiko vaikščioti po parduotuves ieškant geriausios dovanos ir norint likti niekieno, o ypač- būsimo gavėjo, nepastebėtu ją perkant.

Rašyti komentarą