Senolės paslaptis – ilgaamžio augalo lapuose

parašė , 2018-07-12 05:43

Stebuklingasis ginkgo biloba – tai augalas, pažįstamas tiems, kas vartoja jo ekstraktą ir ilgai džiaugiasi gyvenimu. Su šiuo augalu galite tikėtis ilgo ir kokybiško gyvenimo. Ginkmedžio ekstraktas leidžia sustiprinti savo organizmą daugybe būdų. Pakalbinę virš 100 metų sulaukusią gamtoje gyvenančią senolę sužinome, kad jai ilgo amžiaus pavyko sulaukti būtent naudojant ginkmedžio ekstraktą.

Ilgaamžiškumo paslaptis – seniausiame pasaulio medyje

Ginkgo papildaiKaip sako senolė, apie šį augalą ji sužinojo dar tarpukaryje: „Mano sesuo iš užsienio parsivežė ginkmedžio ekstrakto, ji jį vartojo, pradėjau ir aš. Mūsų ir šiaip giminė ilgaamžė, mačiau savo proprosenelę, sulaukusią 116 metų. Tačiau norėjosi, kad to ilgaamžiškumo būtų kuo daugiau. Todėl jau jaunystėje ėmiau tuo rūpintis ir vartoti šį ekstraktą. Ginkmedis ir tada, ir dabar laikomas ilgo gyvenimo paslapties žinotoju. Net mokslas dar negali pilnai paaiškinti, kodėl šis augalas toks ištvermingas, ką jis savyje tinka. Žmogui tai augalo kerai irgi tinka ir padeda prailginti gyvenimą“, – sako senolė.

Visą gyvenimą valgė, kiek norėjo

Paklausta, ar puoselėjo kitus sveikos gyvensenos principus – tinkamą mitybą, judėjimą, visa kita – moteris juokiasi ir sako, kad gyveno žmogaus, o ne angelo gyvenimą. „Aš gyvenime visko patyriau: ir karo mačiau, ir jo padarinių, ir labai baisių netekčių turėjau, ir daug ko man buvo. Buvo laikas, kada dažnai išgerdavau, taip pat visada valgiau, kiek norėjau. Ir ką norėjau. Arba – ką turėdavome. Buvo bado laikas, kada laukėme pagerėjimo. Buvo persivalgymo laikas, kuomet daug pavykdavo valgyti skirtingo maisto, ir svorio užsiauginau. Niekada nemėgau daržovių, man jos neskanios. Ir vaisiai man nepatinka, nuo jų pučia pilvą. Taigi, daugiausia valgydavau mėsą ir duoną. Daktarai sako, kad tai labai nesveika, bet mano sveikata puiki, nors taip valgau visą gyvenimą“, – juokiasi guvi senolė.

Rūkyti taip niekada ir nemetė

Dar vienas įdomus faktas – senoji moteris taip niekada ir nemetė rūkyti. Kaip rūkė beveik visą gyvenimą, taip ir dabar rūko. Kaip pati sako: nei jai trukdo, nei kitiems: tai kodėl nerūkyti.

Nežino, kodėl iš tiesų dar gyva

Tekančios saulės masažas – dar vienas paslaptingas dalykas. Moteris sako, kad kiekvieną rytą pasižiūri į tekančią saulę, niekada nepraleidžia saulėtekio. Todėl irgi labai ilgai gyvena. Paklausta, kodėl ji taip ilgai gyvena, senolė gūžčioja pečiais, sako, iš pradžių galvojo, kad dėl ginkmedžio ekstrakto, paskui – dėl tekančios saulės, galiausiai – mano, kad viskas tiesiog yra Dievo valioje.

Rašyti komentarą