Sugriauta stiklinė thermopane languose

parašė , 2015-01-06 08:45

Thermopane ar Dvejopi įstiklinti langai susideda iš dviejų specialistų grupių stiklinės, atskirtos tarpinės baro ir patvirtintas kartu. Kai kurie langai buvo gaminti su Argono dujomis, įšvirkštomis į ertmę tarp stiklinių specialistų grupių, kad padidintų energijos vartojimo efektyvumą. Argonas buvo suvartotas dėl jo aukštesnių izoliavimo kokybių per supantį orą. Tam tikrose situacijose Argono dujos išsklaidys iš lango ertmės, priverčiančios lango ertmę turėti dalinį neigiamą spaudimą ar vakuumą.

Kitos Sugriautos Stiklinės Priežastys

Yra kitų galimų sugriauto stiklinio lango priežasčių. Per didelių thermopane vienetų gamybą, viena stiklinės specialistų grupė yra padėta per viršūnę kita specialistų grupė, atskirta tarpinės baro, ir paskui yra patvirtinta kartu
Aukščiausia didesnių thermopane vienetų specialistų grupė natūraliai lenks žemyn centre dėl jo svorio, kadangi tai patvirtinama į thermopane. Rezultatas yra mažiau spaudimo ar dujų ant vidaus lango ertmės, kuri gali privesti prie Sugriautos stiklinės sąlygos po to, kai tai įdiegiama ir aušinama. Idealiai, po to, kai didelis vienetas buvo gamintas, jis būtų padėtas vertikaliai ir trumpai išlietas su atokvėpio vamzdžiu ir iš naujo patvirtintas, kad leistų ertmei sulyginti. Didelis thermopane, kuris nėra sulygintas turės žemesnį spaudimą lango ertmės viduje po to, kai tai bus atsistojama.

Kai kurie mažesni thermopane stikliniai vienetai yra gaminti su viena jėgos stikline (1/16"). Ši stiklinė, dėl jos silpnybės, gali lenkti į vidų ekstremaliomis šaltomis sąlygomis, mažindama lango izoliavimo kokybes.

Žemesnis spaudimas stiklinėje ertmėje yra reikšminga svarstoma problema šaltesniuose klimatuose, todėl, kad dujos (oras) sugriautos lango ertmės viduje turi dalinį vakuumą (žemas spaudimas), kuris sudaro kontraktą, ir priverčia dvi stiklinės specialistų grupes lenkti į vidų.

Faktoriai, kurie Prisideda prie Sugriautos Stiklinės

Jei Argonas, padėtas thermopane vienete, išsklaidė per antspaudą.

Jei tarpinės baras (matomas, didžiosios dalies atvejų sidabro, baras, kuris bėga aplink thermopane vieneto perimetrą) yra siauras tipas, kadangi tai buvo konstruota, ir palieka labai nedaug kambarį dėl stiklinės, kad lenktų prieš stiklinį prisilietimą.

Jei stiklinė vienete yra viena jėga (1/16"), kuris yra silpnesnis ir lengvesnis lenkti.

Jei temperatūrinis mažėjimas, sukeliantis orą, kurį paliekama lango ertmėje sudaryti kontraktą toliau, traukdamas dvi stiklinės specialistų grupes į vidų.

Jei thermopane susideda iš didelių stiklinės specialistų grupių, kur aukščiausia stiklinės specialistų grupė lenkia žemyn per statybą ir yra patvirtinta toje padėtyje, palikdama mažiau oro lango ertmėje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip žinoti, jei jūs Nualpote Stiklinė

Bylojantis Sugriautos stiklinės ženklas yra neryški vaivorykštė, nudažyta taškeliu lango centre (tai yra, kur stiklinės specialistų grupės yra jaudinančios), ir kažkoks apgaubia ovalų ar apskritą kondensavimo taškelį centre lango ant namų vidaus.   būsto savininkas gali manyti, kad todėl, kad ovalus kondensavimo taškelis dingsta per šiltesnę temperatūrą, problema galbūt nusprendė save, bet tai nėra atvejis. Sąlyga turbūt sugrįš, ir karščio praradimas per stiklinę atsinaujins.

Problemos jungėsi su Sugriauta Stikline

Langai R-value yra daugiausia nustatyti kiekio erdvės lango ertmėje. Kai erdvė tarp stiklinės yra sumažinta, izoliavimo kokybė thermopane vieneto (R-vertė) yra sumažinta. Sugriauta Stiklinė priverčia dvi stiklinės specialistų grupes lenkti, mažindama erdvę lango ertmėje, kuri mažina lango izoliavimo kokybes. Šis ekstremalus stiklinių specialistų grupių lenkimas gali taip pat privesti prie pirmalaikės antspaudo nesėkmės, kuri tada reikalingas thermopane pakeitimo. Kažkoks apgaubia stiklinę, gali būti lenktas taip per prievartą kartu, kad viena ar abi specialistų grupės suduš.

Suremontuokite Sugriūtą Stiklinę

Sugriauta Stiklinė gali būti suremontuota. Naudojant specializuotus įrankius technikas gali prasiskverbti per stiklinę, kuri palengvins neigiamą spaudimą ir sulygins lango ertmę su išorine aplinka. Aiškus antspaudas yra tada padėtas per duobę, kad iš naujo patvirtintų langą. Tai atkurs izoliavimo kokybes lango minus originalus argonas. Jei sugriauta stiklinė įvyksta nuosaikiame stikliniame lange (vidaus kiemo durys ar kiti dideli vienetai, kur sutramdymas yra reikalingas), stiklinės negali gręžti, kadangi tai gali atkaitintame vienete (reguliarus thermopane). Šitie nuosaikūs stikliniai vienetai gali būti nunešti nuo lango rėmo, leidžiančio procedūrą būti įvykdyta, prasiskverbdami per antspaudą ir tarpinę, leisdami supančiam orui įeiti, kad sulygintų lango ertmę, ir paskui iš naujo patvirtindami vienetą.

Išvada

Sugriauta stiklinė tampa daugiau problemos kaip langų amžiumi, ir originalios Argono dujos sklaido nuo lango ertmių. Kaip energijos kainų kilimas, svarbiau negu kada nors atkurti langus, izoliuojančius savybes ir sutaupyti stiklinę nuo būsimo pakeitimo.

Rašyti komentarą