Rastiniai namai

Padarykite savo namus labiau energiją taupančius su naujais langais!.

parašė , 2012-05-01 08:10

ikas. Jūsų šildymas ir kainų aušinimas gali nusileisti ganėtinai truputį, jei jūs nusprendžiate pakeisti savo senus langus. Jūs galite būti jausmu, lyg tie jūsų einamieji langai nėra, kad neefektyvus, bet jie gali vis dar būti pagrindine priežastimi energijos praradimo jūsų namuose.

Jūs galite taupyti daug pinigų, baidariu nuoma išleistų įdiegimui, aptarnaudamas ir remontui jūsų krosnies, katilo ar oro kondicionieriaus jūsų namuose. Vienas būdas padaryti tai turi pakeisti jūsų senus langus naujais vieno dolerio banknotais. Kas yra kitas pridėtas pranašumas gauti naujus langus išskyrus energijos vartojimo efektyvumą? Gerai, jie didina vertę jūsų namų ir žvilgsnio, daug geresnio taip pat. Jūs pamatysite didžiulį skirtumą su naujais langais, kai tik jūs gaunate savo senus vieno dolerio banknotus (net jei jie vis dar funkcionuoja), pakeistas
Skaityti visą straipsnį 'Padarykite savo namus labiau energiją taupančius su naujais langais!.'»

Suveriamojo lango kumštelio rankenos.

parašė , 2012-03-20 11:48

ikas. Suveriamieji langai suteikia jums maksimalų lengvą ir gryną orą. Jie yra įdiegti su pusės vyriu ir yra atidaryti su suveriamojo lango kumštelio rankenomis. Jūs tik įsukate rankena rankeną, ir kumštelis perkelia susijusią ranką, serveriai.lt nuolaida kad atidarytų langą tiek daug, ar tik jūs mėgstate. Kai uždarytas kumštelis rakina langą, uždarytą, net jei jūs turite atskirą užrakinimo mechanizmą.

Suveriamojo lango kumštelio rankenos atvyksta į du tipus. Kiekvienas yra užrakintas ant kumštelio keistuolio su nustatymo sraigtu ir kitu teisiu šnapsu vietoje. Jei jūs taikote per daug sukimo momento rankenai, jūs galite nulaužti dantis suveriamojo lango kumštelio rankenose, ir jūs turėsite gauti pakeitimo rankeną.
Skaityti visą straipsnį 'Suveriamojo lango kumštelio rankenos.'»

Kuris ir kur yra vitražai?

parašė , 2012-02-16 22:33

Vitražai yra labiausiai dominuojantys darbai, naudodami stained stiklinė. Iš jų, leadlights raktu pakabukai yra mažiausi stained langai, naudodami vadovavimą cames kaip medžiaga, kad prisijungtų prie mažų dalių kartu. Vadovavimas buvo pakeistas darbuose Louis Comfort Tiffany su varinėmis lėkštėmis todėl, kad tai buvo kelias daug lengviau, negu tradicinis vadovavimas atvyko, gerindamas gaminio jėgą.

Išskyrus tradicinius vitražus, novatoriška vidaus Tiffany projektuotojo intuicija privertė jį pritaikyti jo amatą trimačiams projektams, iš kurių dauguma buvo dekoratyviniai eksponatai tokie kaip jo garsūs stained stikliniai lempos gaubtai. Jis taip pat suprojektavo nugriautą stiklinę, keramikos gaminius, emalį, papuošalus, metalo apdirbimą ir mozaikas.
Skaityti visą straipsnį 'Kuris ir kur yra vitražai?'»

Dvigubas langas taupo energiją naminiame

parašė , 2012-02-12 18:54

Jūs turite garantuoti, kad langai ir durys yra saugūs, saugūs, patikimi ir neabejotinai stiprūs. Jie turi serveriai.lt taip pat būti energiją taupantys. Tai taip pat turi nueiti, nesakant, bet jūs turite įsitikinti produktas jūs galų gale, pirkinys yra žvilgsnis ir tvarkyti jus, iš tikrųjų nori. Visų šitų elementų kombinacija turi būti priežastis dvigubo lango, kuris yra idealus bet kokiai situacijai ar naudojimui. Ne tiktai tai padidins jūsų namų, bet vertės žvilgsnius be to.

Keletą pastarųjų metų bent jau mes buvome bombarduoti angliniu frazės pėdsaku ir visu padrąsinimu, kad panaudotume žalią energiją ir išsaugotume energiją, kur mes galime. Energijos vartojimo efektyvumas tikrai tapo svarbia mūsų kasdienių gyvenimų dalimi. Efektyvus būdas padėti pasiekti visa tai panaudoja energiją taupančius produktus mūsų namams, ir tai gali apimti nominalų dvigubą langą
Skaityti visą straipsnį 'Dvigubas langas taupo energiją naminiame'»

Istorinis lango išsaugojimas

parašė , 2012-02-08 18:05

Ankstyvų Amerikos namų langai buvo suveriamieji langai. Jie yra langai, kurie yra tvirtinti vyriais ant vienos pusės ir atidaryti matomas su pridėtu rankos įsukimo prietaisu. Ankstyvoje aštuoniolikto šimtmečio dalyje dvigubi ir vieni pakabinti langai buvo įvesti. Jie yra langai, kurie kyla viršuje žemyn jų juostoje ar rėmuose. Todėl, manoma, kad daug vertikalių slydimo langų stilių yra specifiniai pastatams, specifiniams tam tikriems periodams mūsų stendai istorijoje. Nustatydamas, jei tam tikri langai turi istorinę lango išsaugojimo vertę visą pastatą turi svarstyti. Dažnai palyginimai yra padaryti ant specifinių langų viso pastato kontekste, kur langai yra architektūrinio pastato elemento dalis.
Skaityti visą straipsnį 'Istorinis lango išsaugojimas'»

Keliai į eglę viršuje jūsų langinės

parašė , 2012-01-27 15:22

Yra daug priežasčių, būsto savininkai gali pasirinkti į eglę viršuje savo medines vidaus langines – nuo naminio rekonstravimo į remontą dėvėjimo ir lėkti į tiesiog atnaujinto norą, ieško jų namų. Vidaus langinė gali būti spruced viršuje įvairovėje kelių, ir didžioji dalis reikalingas nedaug laiko, pastangų ar išlaidų.

Medinės vidaus langinės gali turėti didelę įtaką kambario pasirodymui. Už jų tikslo aprūpinti apsaugą langus ir duris ir reguliuoti šviesą, jie taip pat turi dekoratyvines kokybes. Vidaus langinės asmeninis kalendorius stilius gali būti išrinktas jų funkcionalumui ir pasirodymui. Tačiau, būsto savininkai nėra uždaryti į pradinį langinės žvilgsnį. Dekoratyvinės vidaus langinės kokybės gali būti pakeistos ar išleistos, aprūpindamos reikmenimis tai su dažais, pabaigomis, rankenomis ir aparatine įranga
Skaityti visą straipsnį 'Keliai į eglę viršuje jūsų langinės'»