Vidaus ryškios šviesos sumažėjimas su dvejopais atspindinčiais lango nuspalvinimo filmais

parašė , 2013-08-28 23:42

Išsivystymas lango nuspalvinimo technologijoje tęsė plėtotis nuo tų laikų, kai pirmi nuspalvinti lango filmai tapo pasiekiama puse nuo 1960-ųjų. Tiek daug, kad automobilių savininkus ar namų savininkus dažnai girdi, klausdami apie lango filmus, kurie gali būti pritaikyti, kad įgalintų stiklinius stiklus veikti kaip dvipusiai veidrodžiai. Kitaip tariant, leisdamas jus "pamatyti iš vidaus", tuo pačiu metu sustabdydamas jus nuo "matymo nuo išorės." ir ryškios šviesos sumažinimas.

Šiuo metu, nėra jokio lango filmo, kuris leistų jums išsėdėti iki galo per langą per naktį, vis dar aprūpindamas visą privatumą iš išorės.
Tačiau, Dvejopo Atspindinčio Lango Nuspalvinimo išsivystymas rodo pažangios, metalinės pagrįstos filmo technologijos naują kartą. Suprojektuotas tam, kad atneštų noriai pasiekiamą privatumą transporto priemonėms ir pastatams, diena ar naktis, Dvejopas Atspindintis filmas šalina nepageidaujamą interjerą reflectivity, nestatydamas į pavojų matomumo ir padidinto karščio atmetimo, kai palyginti su standartiniais dažais pagrįstais filmais.

Anksčiau, vidurkis į tamsius metallised filmus, kurie buvo atspindintys iš abiejų pusių paviršiaus, apgalvos atgal į šviesos šaltinį, žymiai mažindamas bet kokį aiškumą per stiklinę. Nuolatos, gebėjimas apžiūrėti per langą iš per naktinį laiką buvo trukdytas, kai vidaus žibintas buvo įjungtas.

Lango nuspalvinimo filmas apskritai blokuoja iki 92 procentų regimosios ryškios šviesos ir atmeta iki 83 procentų saulės karščio. Naujas, žemas interjeras reflectivity VLR gali dabar būti gamintas ant vidaus pusės filmo, kuris sumažins tiek daug, kiek 80 procentų "atgal atspindys", dažnai pamatytas daugelio saulės spinduliuotės kontrolės filmų.

Todėl, dvejopų atspindinčių lango nuspalvinimo filmų su žemomis absorbcijos normomis montavimas reiškia, kad dabar galima palikti langines, žaliuzes ar portjeras atidarytas per dieną ir vis dar palaikyti užbaigtą privatumą tuo pačiu metu esant besilaikantis vidaus erdvės šaldytuvas ir apsaugotas nuo UV radiacijos pakenkimo.

Taip pat galima įdiegti dvejopus atspindinčius filmus į skirtingą specifikaciją, kuri reguliuoja, kad ‘išlyginimas’, kad atsižvelgtų į skirtingą procentinio dydžio sumažėjimą interjerui atspindėjo ryškią šviesą, saulės UV radiaciją ir karščio atmetimą.

Tokiu būdu tobulai galima apibrėžti tarp 45 iki 80 procentų pažemintai ryškiai šviesai, 30 iki 80 procentų karščio sumažėjimui ir blokuoti iki 99 procentų saulės UV spindulių.

Jei jūs pasirodote, sėdėjo jūsų įstaigoje ar namo su saulės spinduliavimu, jūs būsite priklausantis akių pakenkimui, kadangi šis straipsnis aiškina, kad yra priemonių, kurios gali būti imtos, kad sutrukdytų šiam formos atsitikimui.

Rašyti komentarą