Jūsų lango įdiegimo kompanija palaiko energijos žvaigždės langų naudojimą?

parašė , 2013-08-14 12:47

Yra labai daug lango pasirinkimų, pasiekiamų būsto savininkams, kai jie yra paruošti rekonstruoti ar patobulinti jų namus. Stilių, spalvų ir medžiagų diapazonas yra beveik beribis, privesdamas prie painiavos ir nusivylimo. Dauguma atvejų, tačiau, lango įdiegimo kompanija gali padėti jums apriboti jūsų pasirinkimus, valdydama jus kryptimi pasirinkimo, kuris yra įvertinta Energijos Žvaigždė. Jie yra langai, kurie įrodė jų efektyvumą, sutikdami EPA-nustatytus kriterijus.

Kas Yra Energijos Žvaigždė?

Programa yra savanoriška partnerystė tarp JAV vyriausybės ir daugiau kaip 9 000 firmų ir organizacijų, apimdama kelis tūkstančius naminių statybininkų ir modeliuotojų iš naujo. Tikslas padeda Energijos Žvaigždės įvertintus prietaisus, duris, atsarginį kelią ir kitus produktus į taip daug namų kiek galima, kad apsaugotų aplinką nuo šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos, mažindamas kuro naudojimą, apimdamas elektrą ir kaisdamas ir aušinimo sistemas
Šiuo metu, ši vyriausybės palaikyta programa pripažįsta daugiau kaip penkiasdešimt įvairių rūšių produktų, kurie yra eco-draugiški ir siūlo aukščiausią kokybišką projektą ir atlikimą. Jie apima langus, duris, oro kondicionavimo sistemas, krosnis, šaldytuvus, mažus prietaisus ir daugiau.

Už ir prieš

Yra daug priežasčių, kodėl jūsų lango įdiegimo kompanija turi pasiūlyti pasirinkimą efektyvių, EPA-approved langai, apimdama pažemintą šildymą ir aušinimą kainų, geresnės kokybės ir paskyrimo aplinkos išsaugojimui. Deja, kai kurios kompanijos gali pasiūlyti jums langus, kurie nebuvo įvertinti ir yra ne būtinai labai efektyvūs. Dauguma atvejų, jie siūlo jiems todėl, kad jie yra pigesni. Bet atviros santaupos gali klaidinti. Ilgainiui, jūs baigsite tuo, kad mokėsite tolimas daugiau, kad apsaugotumėte jūsų namus nuo karščio, šalčio, projektų ir kitų įprastų problemų.

Kaip Daro langai Meet EPA Standartai?

Yra keli reikalavimai, kurie turi būti atitikti bet kokiai rūšiai vinilo, stiklo pluošto ar medienos dėvintis langas, kad gautų pažįstamą Energijos Žvaigždės etiketę:

• Jie turi parodyti reikšmingą šildymą ir aušinimą santaupų nacionaliniu pagrindu • Jie turi aprūpinti kokybiškas ypatybes ir aukštą atlikimą, kad sutiktų vartotojų aukštus standartus • Jūs turite sugebėti atgauti bet kokias papildomas kainas per energijos ekonomiją greta atitinkamo laiko • pageidaujamos savybės turi būti išmatuojamu ir patikrinamu • produktas turi būti pažymėtas aiškiai su lengvu suprasti informaciją

Pasimokykite Daugiau Iš Jūsų Lango Įdiegimo Kompanijos

Šiandieniai naminiai pagerinimo rangovai siūlo platų stilių langų diapazoną, spalvos ir dydžiai į gražiai giria jūsų namų vidaus ir išorinį grožį, mažindami jūsų vartojimą kuro šildymo ir aušinimo. Daugelis taip pat apima unikalias ypatybes kaip įstiklinimas, kad filtruotų žalingus UV spindulius. Jūs taip pat atrasite, kad dauguma kompanijų taip pat siūlo duris, prisijungdamos ir dengdamos stogą, kurie neša Energijos Žvaigždės etiketę, nors pakeitimo langai yra tarp efektyviausių naminių pasiekiamų pagerinimo projektų.

Jei jūs domitės Energijos Žvaigžde naminiai pagerinimai ar tiesiog norite pasimokyti daugiau, susisiekite su savo vietine lango įdiegimo kompanija. Jie gali suteikti jums detalią informaciją, aiškinti EPA reitingų sistemą ir rodyti jums įvairovę pasirinkimo, kuris pridės grožį, efektyvumą ir patogumą jūsų namams.

Rašyti komentarą