Business products & services

Patarimai renkantis komercines patalpas

parašė , 2019-08-22 19:52

Profesionali komercijaVerslo plėtra Lietuvoje ir toliau nesustoja, todėl tampa aktualios komercinės patalpos. Jas galima suskirstyti pagal vykdomos veiklos pobūdį: verslo, biurai, sandėliavimo, parduotuvių ir pan. Kai tampa reikalingos tokios patalpos, reikia gerai pagalvoti kokiam tikslui jos bus skirtos ir ar jas įsigysite, ar nuomosite.

Priklausomai nuo darbų, kuriems atlikti bus naudojamos šios patalpos, reikia parinkti vietą. Vieta yra labai svarbi, nes ji turi būti patogi. Pagalvokite, kur strategiškai bus patogu atvykti ar ateiti klientams, kur statyti svečių ir darbuotojų transporto priemones ir, kas dar svarbu vykdomai veiklai. Priklausomai nuo veiklos pobūdžio skirsis ir tinkamos vietos supratimas. Prekyba užsiimančiai įmonei norinčiai patalpų sandėliavimui, gera vieta bus už miesto ribų, netoli pagrindinių magistralinių kelių, o štai mažai kepyklėlei gera vieta, bus miesto centre ar senamiestyje. Taigi, gerai pagalvokite, kokia jūsų veikla ir, kurioje vietoje ją vykdyti bus naudingiausia.

Skaityti toliau “Patarimai renkantis komercines patalpas” »

Kaip išsirinkti gyvenamąjį sklypą

parašė , 2017-03-15 14:18

Kai atliekami geodeziniai matavimai Siauliuose ar kur nors kitur, veikiausiai, matuojamos tam tikro sklypo, teritorijos ypatybės. Tiriama, kokie yra plotai derlingi, kokie vandenys yra žemesniuose paviršiaus sluoksniuose ir t. t. Tokie geodeziniai bei kadastriniai matavimai reikalingi ir tada, kai renkamės patį geriausią gyvenamąjį plotą sau. Taigi, geodeziniai matavimai padeda nustatyti mūsų ploto naudingumą. Į ką apskritai vertėtų atkreipti dėmesį, kai renkamės gyvenamąjį sklypą?

Pakankamas plotas

Matavimai ŠiauliuosePagrindinė taisyklė statybose yra ta, kad žemės plotas negali būti mažesnis negu namo plotas. Tačiau net ir be tokios taisyklės rekomenduojama pasilikti nors šiek tiek žemės tam, kad būtų galima turėti kažkokią terasą ar bent jau metrą nuo namo žolytės. Nesmagu gyventi name, kuris net neturi tvorų, nes jo siena yra ir teritorijos riba. Tad rinkitės plotą namui tokį, kokio reikia, o šalia jo dar palikite bent porą arų žemės. Nesirinkite didžiulio sklypo, jeigu manote, kad neįstengsite jo viso apkuopti. Darbo tikrai yra jau ir 10 arų sklype, o jeigu dar sklypas kampinis kažkurioje gatvėje, tada priežiūros daug daugiau, mat reikia prižiūrėti ne tik savo sklypą, bet ir tai, kas yra ant gatvės.

Gėlas vanduo

Skaityti toliau “Kaip išsirinkti gyvenamąjį sklypą” »

Trys priežastys jūs turite svarstyti lango pakeitimą

parašė , 2015-12-31 14:42

Dauguma žmonių negalvoja apie stiklinius stiklus kaip apie kažką, kas susidėvi. Kilimas, dažai, ir net užpila skiediniu, bet ne stiklinė. Vienintelis laikas, kai kažkas keičia stiklinę yra toks, kai jų vaikai meta uolą per tai, ar tai įskeliama audroje. Klausimo tiesa yra, kad lango pakeitimas yra svarbus remontas, kad visi būsto savininkai turi svarstyti kiekvieną taip dažnai. Yra trys priežastys kodėl.

1. Saugumas

Daugiau kaip 2 milijonai įsilaužiamųjų vagysčių įvyksta Jungtinėse Valstijose kasmet. Iš šitų 2 milijonų, nelygiai 700 000 įstoja per langus, kuriuos ar palieka neužrakinti, ar yra lengvai parinkti. Daugeliu atvejų, namas yra vyresnis, ir lango pakeitimas nebuvo niekada įvykdytas. Vyresnės spynos ir stikliniai stiklai yra dažnai sunkesni užrakinti, turėti dažyti padidėjimą ir išsipūtimą, ir lengvesnis įsilaužti jei rakintas
Skaityti toliau “Trys priežastys jūs turite svarstyti lango pakeitimą” »

3 klaidos išvengti, rinkdamas lango valymo kompaniją

parašė , 2014-03-26 09:57

Sveikinimai! Jūs nusprendėte žengti didžiuliame žingsnyje jūsų namų grožio priežiūroje, samdydamas profesinę lango valymo kompaniją, kad valytumėte jūsų langus. Su naujomis firmomis, pasirodančiomis kasmet, lenktyniavimas pramonėje tęsia užauginti sukūrimą to sudėtingesnis apsispręsti kuris kompanija nueiti su. Anksčiau, negu jūs išsirinksite, jūsų langas, valantis paslaugų teikėją, bando išvengti šitų 3 dažnų klaidų, kurios galėjo palikti jus su nuobodžiais rezultatais:

1. būdamas Pavytas Žemiausia Kaina

Dabar negaukite manęs neteisingai čia, aš nesakau, kad mesčiau jūsų biudžetą lauke langas; su ekonomika būdas svarbu sulaikyti jūsų akį ant to, kiek jūs mokate. Ką jūs negalite padaryti, nors, yra kokybiška aukos paslauga ir ekspertizė sutaupyti kelis dolerius
Skaityti toliau “3 klaidos išvengti, rinkdamas lango valymo kompaniją” »

Rasdamas atsargines dalis jūsų langams – yra, kur pažiūrėti

parašė , 2014-02-08 16:27

Net puikiausi kokybiški langai galų gale išvystys problemas dėl paprasto dėvėjimo ir ašaros, atsitiktinio dužimo ar blogėjimo ilgainiui. Jei jūs turite suveriamąjį langą su keistuoliu, kuris laikosi per daug ar dvigubas pakabintas langas su spyna, tai praleidžia svarbią dalį, jūs negalite būti įsitikinęs, kaip surasti ar įdiegti atsargines dalis, kurių jums reikia. Kartais tako sistema ant dvigubų pakabintų stilių gali tapti sugadinta, kai kažkas bando kelti ją atidarytas, ar lango grotelės turi dantį, kuris nulaužia. Bet koks priežasties, jūs turite visada gauti bet kokius pakeitimus, įdiegtus kiek galima greičiau palaikyti vientisumą lango visumoje ir garantuoti, kad tai tęsia duoti jums atlikimą, kurio jūs laukiate.
Skaityti toliau “Rasdamas atsargines dalis jūsų langams – yra, kur pažiūrėti” »

Vidaus ryškios šviesos sumažėjimas su dvejopais atspindinčiais lango nuspalvinimo filmais

parašė , 2013-08-28 23:42

Išsivystymas lango nuspalvinimo technologijoje tęsė plėtotis nuo tų laikų, kai pirmi nuspalvinti lango filmai tapo pasiekiama puse nuo 1960-ųjų. Tiek daug, kad automobilių savininkus ar namų savininkus dažnai girdi, klausdami apie lango filmus, kurie gali būti pritaikyti, kad įgalintų stiklinius stiklus veikti kaip dvipusiai veidrodžiai. Kitaip tariant, leisdamas jus "pamatyti iš vidaus", tuo pačiu metu sustabdydamas jus nuo "matymo nuo išorės." ir ryškios šviesos sumažinimas.

Šiuo metu, nėra jokio lango filmo, kuris leistų jums išsėdėti iki galo per langą per naktį, vis dar aprūpindamas visą privatumą iš išorės.
Skaityti toliau “Vidaus ryškios šviesos sumažėjimas su dvejopais atspindinčiais lango nuspalvinimo filmais” »