Rastiniai

Sekso prekės porai

parašė , 2012-01-18 00:10

Dabar galite už visai nedidelę kainą įsigyti sekso prekių porai. Jeigu norite gerai ir itin maloniai pašėlti su savo sekso partneriu, pamėginkite įvairius sekso žaislus ir išsirinkite jums labiausiai patinkančius.

Sekso prekės porai gali būti parduodamos atskirai, o gali būti ir pilnais rinkiniais. Štai, pavyzdžiui, labai populiarus analinio sekso rinkinys. Tai rinkinys, kuriame rasite įvairių smulkių ir malonių dalykėlių tiek ir jai tiek ir jam. Jeigu norite ko nors įprastesnio, galite nusipirkti įprastą rinkinį. Tokiame sekso porai rinkinyje rasite daugybę įvairių sekso žaisliukų, tokių kaip: penio pompa, penio žiedas, vaginos masažuoklis, vaginaliniai rutuliukai ir kita. Taip pat galite rasti rinkinių, kuriuose būtų ir nemažai afrodiziakų arba eterio.

Pamėginkite sekso prekes porai pirkti internetu arba savo artimiausiame sexshop. Jeigu norite pažaisti su sekso lėlėmis, tuomet dabar taip pats geriausias metas apsipirkti: moterims yra galimybė gauti lėles pagal užsakymus, su jų norimų dydžių peniais. Vyrams dabar taip pat yra prigaminta nemažai naujų, įspūdingų sekso lėlių: pavyzdžiui, dabar galite įsigyti tokią sekso lėlę, kuri būtų panaši į jūsų mėgstamiausią porno žvaigždę. Itin natūraliai atrodantys plaukai, įspūdingos lūpos, didelė ir stangri, tačiau labai maloni glamonėti ir graibyti krūtinė, natūraliai atrodanti pūtė, kuri yra ypač gili.

Taigi, jeigu norite gerai pašėlti su savo sekso partneriu, dabar pats laikas įsigyti šiek tiek naujų sekso žaislų porai. Svarbu ir tai, kad dabar perkanti šias sekso prekes internetu galite gauti nemažą nuolaidą, todėl verta paskubėti ir iš anksto apsipirkti žiemos vakarams. Išbandykite tiek ir atskiras sekso prekes, tiek ir rinkinius ir pajuskite, kas jums maloniau.

Uv spinduliai neskiria tarp sezonų – saugo save

parašė , 2011-12-15 18:46

Kadangi oras pradeda atvėsti, daug žmonių ignoruoja potencialią saulės spindulių žalą, tikėdami šitais pavojais tiktai būti grėsme per vasarą. Tačiau, ši klaidinga pažiūra gali būti pavojinga. Saulės UV spinduliai neskiria tarp sezonų; padangos pigiau jie visada dalyvauja ir visada pavojingas.

Jūs žinojote, kad iki devyniasdešimt penkių procentų visų UV spindulių, kurie siekia odą yra iš tikrųjų UVA spinduliai? Radiaciniai UVA lygmenys gali turėti mažą svyravimą kasdieniniu pagrindu, bet jie dalyvauja per kiaurus metus, apimdami debesuotas ar niūrias dienas, kai jūs nematote saulės. Jei jūs manote, kad jūs esate saugus viduje, jūs turite peržiūrėti. UVA spinduliai gali praeiti per langus ir kitą stiklinę, darydami automobilį ar namo pavojingą vietą jūsų odai
Skaityti visą straipsnį 'Uv spinduliai neskiria tarp sezonų – saugo save'»