Uv spinduliai neskiria tarp sezonų – saugo save

parašė , 2011-12-15 18:46

Kadangi oras pradeda atvėsti, daug žmonių ignoruoja potencialią saulės spindulių žalą, tikėdami šitais pavojais tiktai būti grėsme per vasarą. Tačiau, ši klaidinga pažiūra gali būti pavojinga. Saulės UV spinduliai neskiria tarp sezonų; padangos pigiau jie visada dalyvauja ir visada pavojingas.

Jūs žinojote, kad iki devyniasdešimt penkių procentų visų UV spindulių, kurie siekia odą yra iš tikrųjų UVA spinduliai? Radiaciniai UVA lygmenys gali turėti mažą svyravimą kasdieniniu pagrindu, bet jie dalyvauja per kiaurus metus, apimdami debesuotas ar niūrias dienas, kai jūs nematote saulės. Jei jūs manote, kad jūs esate saugus viduje, jūs turite peržiūrėti. UVA spinduliai gali praeiti per langus ir kitą stiklinę, darydami automobilį ar namo pavojingą vietą jūsų odai

Manoma, kad iki aštuoniasdešimt procentų odos pakenkimo yra sukelti UVA spindulių. Skirtumas tarp UVB ir UVA spindulių yra potencija UVA spindulių per visą dieną. Šitie žalingi spinduliai paskolos studentams yra dažnai priežastys sveikatos sutrikimų tokios kaip odos vėžys, tokiu būdu svarbu apsaugoti save.

Būdai Apsaugoti Save nuo Žalingų Spindulių ištisus metus

Paslėpimas

Žalingų spindulių vengimas paprastai ketina paslėpti. Plačios sklidinos skrybėlės ir saulės akiniai yra kelios pagalbos, kurios gali apsaugoti jūsų veidą, ausis ir kaklą. Saulės akiniai, kurie saugo prieš UV spindulius padeda mažinti saulės pakenkimą, bet svarbu apriboti laiką, praleistą saulėje per dienos piko valandą.

Sunscreen

Sunscreen yra labai svarbus ir apskritai nepanaudotas taip dažnai, kadangi tai turi būti. Minimumas SPF automobiliniai kabliai 15 turi būti dėvėtas kasdienis žiemą ir turi būti iš naujo keliamas periodiškai, kadangi oras gali nudėvėti tai skubiai.

Kaip jūs žinote, žiemą, jūsų lūpos gali lengvai tapti supleišėjusios. Per daug saulės neapsaugojimo gali sukelti įskeltas lūpas, taip būti įsitikinę, kad panaudos lūpos balzamą su saulės apsauga per dieną.

Langas, Paspalvinantis

Saulės UV spinduliai gali pasiekti jus, net kai jūs esate savo automobilyje ar namo. Negydoma stiklinė efektyviai nesaugo prieš UV spindulius, bet tai gali būti lengvai pataisoma, turint lango filmą, profesionaliai pritaikytą. Nuspalvinti langai neturi atrodyti tamsūs; yra daug stilių, pasiekiamų, kuris atrodys didelis ir vis dar leis natūralią šviesą, blokuodamas žalingus UV spindulius.

Žiema gali būti taip pavojinga jūsų odai kaip vasara. Atsiminkite, kad megztiniai vyrams tik todėl, kad saulė nėra kaip matomas nereiškia, kad UVA spinduliai yra atostogas. Suplanuokite priekyje ir imkitės apsauginių priemonių, kad garantuotumėte, kad jūs ir jūsų šeima turite sveiką odą ištisus metus.

Rašyti komentarą