Lango skląsties pakeitimas yra lengvas

parašė , 2012-01-19 21:01

Suveriamasis langas yra toks, kuris yra prijungtas prie vienos pusės rėmo ir backlinkai atsidaro keistuoliu. Kai uždarytas jūs tiesiog uždarote skląstį. Jei skląstis nedirba, jūs turite sugebėti suremontuoti jį. Anksčiau, negu jūs manysite, kad lango skląsties pakeitimas meta artimesnį žvilgsnį į skląstį. Jūs galite padaryti tai su langu, įsuktu rankena atidarytas. Drėgmė gali įeiti į skląstį, ir tai gali tapti, rūdijo ar užsiteršė su purvu. Taip pat galima, kad skląstis yra tik senas ir turėjo purvą ir rūdis jame per ilgai būti valytas. Jei tai yra atvejis, jūs turite pakeisti visą skląstį. Jei yra purvas skląstyje, jūs galite turbūt suremontuoti tai, atsukdamas du sraigtus juostoje ar rėme.
Su dviem sraigtais lauke, jūs galite pakelti skląstį tiesiai nuo rėmo. Jūs galite purkšti nedaug naftos skląstyje ir nubraukti jį su švariu skuduru. Tada pabandykite dirbti skląstis pirmyn ir atgal poros laikai. Tai vieniša gali taisyti problemą.

Kai jūs žiūrite į skląstį, jūs galite pamatyti kai kurias rūdis. Jei jūs darote, jūs galite panaudoti mažą laidinį šepetį ir trupučio purkštuvo naftos, kad švelniai nustumtumėte foto kalendorius rūdis ir nuneštumėte tai. Kai tik jūs pasiekiate, rūdys nunešė darbą skląstis kelis kartus, kad pamatytų, jei tai dirba lengviau. Jei tai daro jūs esate padarytas, tik iš naujo įdiegiate tai, ir jūs esate geras nueiti.

Jei joks valymo kiekis negaus skląsties į darbą, jūs turite pakeisti visą skląstį. Tai taip pat būtų atvejis, jei yra per daug rūdžių nuvalyti. greitas kreditas internetu Geriausia mintis paima skląstį su jumis jūsų vietinei naminei parduotuvei ir parodyti jiems, ką jūs norite pakeisti. Jie labiausiai tikėtina turės pakeitimą akcijoje. Tada tik parveskite naują skląstį namo ir įdiekite jį su dviem sraigtais lango juostoje.

Dažnai naminiai savininkai, kurie nemano, kad savęs yra patogus tik pamatys problemą kaip lango skląstis, nedirbantis, ir manys, kad jie turi pakviesti kažką, kad pakeistų jį. Su tik nedaug instrukcijos lango skląsties pakeitimo yra daug lengvesnis, negu dauguma žmonių mano, kad tai yra. Kadangi jūs išmokstate padaryti remontą ar lango skląsties pakeitimą, jūs galite sutaupyti tai, kas valandos kaina remonto meistras turėtų apkaltinti jus.

Kadangi jūs pamatėte nuo šio straipsnio, lango skląsties pakeitimas yra gana lengvas, kad paauglys galėjo padaryti tai. Jūs tik turite tikėtis matyti, kaip skląstis yra prijungtas prie lango juostos. Kai jūs nunešate du sraigtus, laikydamas skląstį vietoje, jūs galite nunešti tai ir padangu restauravimo iranga pamatyti, jei jūs galite išvalyti tai ar jei tai turi būti pakeičiama. Bet kuriuo atveju jūs galite sutaupyti remonto mokestį, darydamas darbą savarankiškai. Kadangi jūs išmokstate padaryti šitas rūšis iš namų remonto, jūs pradėsite taupyti daug pinigų būtinumas pakviesti remonto asmenį.

Rašyti komentarą