Aš galiu perdažyti plastmasines langines?

parašė , 2012-01-21 21:16

Plastmasinės langinės turi gausius pranašumus prieš medinius vieno dolerio banknotus. Viena iš didžiausios reklama internete pašalpos yra, kad jiems retai reikia perdažymo – kadangi jie yra kietas rūbų dėvėjimas ir weatherproof, jie nesugeria vandens ar kenčia blogiausius saulės ir lietaus padarinius. Tačiau, po to, kai metai už jūsų namo susidūrimo kraštutinumų temperatūros ir padarinių kiekvieno sezono, net plastikas gali baigti tuo, kad žiūri nedaug blanko.

Kokias plastmasines langines jūs turite? Jei jūs svarstote jūsų plastmasinių langinių perdažymą, pirmas daiktas, kuris padarytų, yra tikrinimas tipas plastiko, kuriuo jie yra padaryti iš (susisiekite su gamintoju, jei jūs nesate įsitikinęs). Kai kurie tipai plastiko, kaip polipropilenas, plečiasi ir sudaro kontraktą truputį skirtingoje temperatūroje
Tai reiškia, kad bet kokie dažai sluoksniuos šalin, ir tokiu būdu šitos langinės negalės būti perdažytos. Nauda, švari su šiltu muiluotu vandeniu, gali pagerinti jų pasirodymą, bet nors jie trunka daug ilgiau negu ekvivalentiška medinė versija, net šitoms plastmasinėms langinėms galų gale reikės pakeitimo.

Kitos plastmasinės langinės yra padarytos iš styrene, kuris ne tiktai gali būti dažytas, bet turi būti. Jie yra geresnis pasirinkimas, jei jūs manote, kad jūs norėsite pakeisti spalvą savo langinių ateityje.

Plastmasinių langinių paruošimas Geriau nunešti langines nuo namo, jei jūs dress galite prieš tapybą. Paprastai, jie bus prisukti į langinės smaigalius ar Rawlplugs sienoje, ir sraigto galva bus apimta plastmasinės kepurės ant langinės. Tai šiek tiek sudėtingiau, jei jūs negalite nuimti jų dėl vienos priežasties ar kito, ir jūs turbūt norėsite apsaugoti sieną, įrašydamas į juostą viršuje laikraštį aplink ir už plastmasinių langinių – ypač, jei jūs panaudosite purkštuvo nutukimas dažus.

Pradžia, plaudama langines su šiltu muiluotu vandeniu – nenaudoja baliklio ar tirpiklių. Jūs galite padaryti tai su minkštu audeklu ar kempine, kadangi langinės yra padarytos iš lygaus plastiko, galbūt naudodamos kietą šepetį, kad nuneštų bet kokį purvą, apgyvendintą kampuose. Įsitikinkite, kad jie yra kruopščiai skalauti ir sausi po to. Jei plastmasinės langinės yra baisiai blanktos, jums, galbūt, reikia į smėlį nuo saule sugadintos medžiagos sluoksnio. Tai atrodo kaip baltas, kreidinis filmas. Panaudokite lengvą švitrinį popierių, kad nuneštumėte tai ir duotumėte dažus kažkas, kad susikoncentruotumėte, paskui skalaukite ir iššluostytumėte vėl, kad įsitikintumėte, kad jokių dulkių nepalieka.

Dažydamas jūsų plastmasines langines Priklausomai nuo rūšies plastiko ir langinės egzistuojančios spalvos, ir tipo dažų, kuriuos pirmas kreditas nemokamai jūs naudojate, jums turbūt reikės pradžiamokslio sluoksnio iš pradžių. Įsitikinkite, kad tai tinkama jūsų plastmasinėms langinėms ir neturi savyje tirpiklių, kurie sugadins juos. Geriau padažyti sausą, dieną be vėjų, iš tiesioginės saulės šviesos.

Naudojant geros kokybės šepetį, dažykite sluoksnį pradžiamokslio ant plastmasinių langinių ir leiskite tam džiūti visiškai. Tai gali paimti 24 valandas. Tada pakartokite plono išorinių dažų palto naudojimą. Stori paltai tikėtina bėgs, duodami nelygų pasirodymą. Jums, galbūt, reikia pritaikyti du dažų paltus, kad apimtumėte langinę tinkamai, ypač jei nauja spalva yra lengvesnė negu sena.

Kai tik plastmasinės kalediniai atvirukai langinės yra visiškai sausos, jūs galite iš naujo pasodinti juos ant savo namo su tais pačiais sraigtais ir langinės smaigaliais, kurie buvo panaudoti pirmą kartą. Neužmirškite pakeisti plastmasines kepures per sraigtus, kai jūs baigėte. Lengviausia dažyti juos po to, kai langinės grįžta ant sienos. Tuo pat laiku, kai jūs darote tai, jūs galite pataisyti bet kokius rajonus, kuriuos jūs praleidote pradžioje, ar tai buvo įbrėžta ar atskelta, kai jūs atidedate langines viršuje.

Rašyti komentarą