Pakeitimas išlėks, langai taupo pinigus?

parašė , 2012-01-14 11:09

Pagal žodyną ir Wikipedia, audringi langai yra įdiegti, kad aprūpintų papildomą apsaugą nuo atšiauraus oro ir nepalankių sąlygų. Jie gali būti įdiegti viduje arba iš išorės namuose, jei jūsų svarbiausias tikslas sulaiko naminį izoliuotą ir apsaugoti jūsų egzistuojančios aparatinės įrangos eksterjerą. Praeityje jie buvo medienos vizitines korteles rėmuose ir galėjo būti nuimti per šiltesnį orą, kad namų langai galėtų būti atidaryti, kad įleistų orą iš išorės, leisdami lengvą būdą sureguliuoti vidinį namų klimatą. Šiandien jie yra metale ar vinilo rėmuose ir gali būti padaryti iš įstiklintos plastiko ar vinilo stiklų stiklinės ar kažkokios formos.
Naminiams savininkams šiandien pasirinkimo turi įdiegti dvigubą stiklą ar dvigubus stiklinius langus kietame metale ar vinilo rėme. Vienintelė problema yra šitie langai, negali būti atidarytas ir jei vienas iš stiklų gaus įtrūkimą, drėgmė pateks į vidų ir rūkas langas. Jei jūs turite tikrus audringus langus, klausimas yra noras, keičiantis juos, taupo pinigus ilgame prabėgime?

Atsakymas kreditas internetu nemokamai į tą klausimą priklausys nuo to, ko jūs klausiate. Jei jūs paklausite kažko, kuris nori įdiegti naujus langus jums, jie pasakys jums, kad nauji dvigubi įstiklinti langai sutaupys ant jūsų elektrinės sąskaitos, prie aprūpindami didesnę izoliaciją. Naudojant antrą, pasodintą šalia svarbiausio, aprūpins izoliaciją turėti orą tarp dviejų langų, ir tikės tuo ar ne, oras tarp langų yra vienas iš labai geriausių izoliatorių.

Jei tai yra medienos rėme tada, rėmas yra pastatytas, dedikuoti.lt nuolaida kad sugebėtų pakeisti stiklinę lengvumu. Jei jūs vartojate naujesnį metalą ar vinilo rėmus, stiklinė gali taip pat būti pakeista taip, jūs iš tikrųjų neturite jaudintis dėl Pakeitimo jų, tik keisdamas stiklinę rėme, jei tai laužo ar patiria besaikį dėvėjimą.

Tai ištikima bet kokiai nutrauktai lango stiklinei, jei jūs galvojate apie tai. Langai su metalinėmis juostomis, ar rėmai, gali padaryti naktiniai klubai pilno lango pakeitimą sudėtingesnį todėl, kad bus sunku surasti dalis kas 10 metų ar taip, kai stiklinė ar rėmas turės būti pakeisti. Gamintojai pastoviai keičia medžiagą ir projektą lango rėmų, pavadintų juostomis, ir jie apskritai nelaiko atsarginių dalių akcijoje vyresniems produktams.

Atsakymas į svarbiausią klausimą, "Bus, Keisdamas Audringą langai gelbėti jus pinigai?" yra ne, jei rėmas nėra sulaužytas už remonto. Iki tol, kol stiklinė ar kita medžiaga stiklui nėra sugadintos tada nėra jokios logiškos priežasties pakeisti juos, ir jei stiklinė ar kita stiklo medžiaga yra sugadintos, tada keičia stiklą ne visas langas.

Naujas susižavėjimas zidiniu kapsules eiti žalias, neatsilaikymas, nėra priežastis pakeisti tobulai gerus audringus langus. Stiklinė ar rėmo medžiaga naujam audringam langui nebus nedaug geriau negu medžiaga audringuose languose, kuriuos jūs jau turite. Audringo langai be rimto pagrindo pakeitimas yra tik būdas turėti jus leisti pinigus, kad pasidarytų žalias, kai jūs turbūt esate jau žalias tik, turėdamas audringus langus, kuriuos jūs galite nuimti vasarą ir pakelti juos žiemą. Iš tikrųjų daug namų ilgam įdiegia audringus langus, kad palaikytų izoliacijos vertę per kiaurus metus.

Rašyti komentarą