Kasdien plastiko

Kaip įdiegti pakeitimo langus tobulai?

parašė , 2011-12-06 12:46

Jei energiją taupantis langas nebus tinkamai įdiegtas, jis greitai praras visas savo geras ypatybes. Pirminė aukšto atlikimo lango rėmų funkcija turi sumažinti karščio praradimą dėl laidumo, konvekcijos ir radiacijos. Blogas įdiegimas gali žymiai padidinti orinį pratekėjimą, kuris savo ruožtu priveda prie nepateisinamo karščio praradimo. Paprastuose žodžiuose, besaikė paskola issimoketinai orinė infiltracija ne tiktai nuima šilumą ir jaukumą erdvės, bet taip pat ir garantuoja, kad šildymas ir kainų aušinimas išsipučia. Netinkamu būdu įdiegti langai gali taip pat leisti vandeniui varvėti į namus ir sukelti žymią žalą.
Skaityti visą straipsnį 'Kaip įdiegti pakeitimo langus tobulai?'»

Ką buto savininkas turi žinoti apie plastikinius langus

parašė , 2011-12-04 18:43

Yra sukrečianti tiesa – jei jūs paskola internetu iš tikrųjų nevaldėte namo porą metų, jūs galbūt niekada neturėjote reikalingumo žinoti apie pakeitimo plastikinius langus. Tai yra todėl, kad šitie plastikiniai langai tik nepokšėja į jūsų galvą ir į jūsų mąstymą. Tai pasakė; šis straipsnis yra skirta, kad auklėtų naminius savininkus, kurie yra mažai pažįstami visai sąvokai keisti jų plastikinius langus, suteikdami jiems informaciją pasirodė, kuri buvo labai vertinga ankstesniems būsto savininkams.

1. Kas tiksliai yra plastikiniai langai?

Aš tikiu pirmu daiktu, į kurį mes turime pažiūrėti kai prieita prie šitų plastikinių langų, yra apibrėžimas. Taip, kas tiksliai yra pakeitimo langai? Tiesiog padėtas, jie yra plastikiniai langai, kurie buvo suprojektuoti, kad įtilptų į tą pačią struktūrą, kurią palieka seni langai, kai jie išėjo

Visa sąvoka čia turi gauti langus, kurie yra naujesni ir labiau energiją taupantys.

2. Medžiagos lango rėmams.

Antras daiktas, kurį būsto savininkai turi žinoti apie šituos langus turi bendro su medžiagomis, kurios yra panaudotos rėmams. Tai pasakė; pakeitimo lango rėmai atvyksta į penkis skirtingus drabuziai tipus būtent aliuminis, stiklo pluoštas, vinilas, mediena ir fibrex. Aliumininius rėmus mėgsta dauguma žmonių dėl jų lankstumo padarytame pagal užsakymą projektavime. Aliuminio neigiamas aspektas yra, kad jis kviečia kondensavimą. Stiklo pluoštas antra, yra labai brangus, bet jis turi labai aukštą R-vertę. Aš galėjau nueiti be paliovos. Būsto savininkai turi svarstyti tipą langų, kuriuos jie turi ir sritys, jie gyvena tame, anksčiau, negu jie priims sprendimą dėl lango rėmo tipo priimti.

Skaityti visą straipsnį 'Ką buto savininkas turi žinoti apie plastikinius langus'»