Plastikiniu langu kainos 2012 metais

Aš galiu perdažyti plastmasines langines?

parašė , 2012-01-21 21:16

Plastmasinės langinės turi gausius pranašumus prieš medinius vieno dolerio banknotus. Viena iš didžiausios reklama internete pašalpos yra, kad jiems retai reikia perdažymo – kadangi jie yra kietas rūbų dėvėjimas ir weatherproof, jie nesugeria vandens ar kenčia blogiausius saulės ir lietaus padarinius. Tačiau, po to, kai metai už jūsų namo susidūrimo kraštutinumų temperatūros ir padarinių kiekvieno sezono, net plastikas gali baigti tuo, kad žiūri nedaug blanko.

Kokias plastmasines langines jūs turite? Jei jūs svarstote jūsų plastmasinių langinių perdažymą, pirmas daiktas, kuris padarytų, yra tikrinimas tipas plastiko, kuriuo jie yra padaryti iš (susisiekite su gamintoju, jei jūs nesate įsitikinęs). Kai kurie tipai plastiko, kaip polipropilenas, plečiasi ir sudaro kontraktą truputį skirtingoje temperatūroje
Skaityti visą straipsnį 'Aš galiu perdažyti plastmasines langines?'»

Kaip įdiegti pakeitimo langus tobulai?

parašė , 2011-12-06 12:46

Jei energiją taupantis langas nebus tinkamai įdiegtas, jis greitai praras visas savo geras ypatybes. Pirminė aukšto atlikimo lango rėmų funkcija turi sumažinti karščio praradimą dėl laidumo, konvekcijos ir radiacijos. Blogas įdiegimas gali žymiai padidinti orinį pratekėjimą, kuris savo ruožtu priveda prie nepateisinamo karščio praradimo. Paprastuose žodžiuose, besaikė paskola issimoketinai orinė infiltracija ne tiktai nuima šilumą ir jaukumą erdvės, bet taip pat ir garantuoja, kad šildymas ir kainų aušinimas išsipučia. Netinkamu būdu įdiegti langai gali taip pat leisti vandeniui varvėti į namus ir sukelti žymią žalą.
Skaityti visą straipsnį 'Kaip įdiegti pakeitimo langus tobulai?'»