Žalias ėjimas: aplinka draugiškos lango mintys.

parašė , 2012-06-15 15:53

Lango uždengimas padeda sumažinti kainas namų šildymo ir aušinimo, ir laimei daug įperkamo ir eco-draugiško lango gydymo pasiekiama.

Vienas būdas nueiti žalias su jūsų lango gydymu yra, kurdamas draperiją ar užuolaidas nuo natūralios kanapės ar drobės. Šitos medžiagos karjera yra lengvai pakartotinai panaudotos ir nekenksmingos aplinkai. Pasirinkimas audinių, kurie yra padaryti iš pakartotinai panaudotų medžiagų kaip plastmasiniai buteliai mažina neskaidomą mikroorganizmų eikvojimą. Per daug metų, žalingi dūmai nuniokojo alergijos kankiniams, kurdami reikalavimą medžiagas, kurios buvo cheminės laisvas ir ekologiškai saugus. Iš tikrųjų, tradicinių audinių didžioji dauguma turėjo savyje herbicidus, pesticidus ar kancerogenus užbaigimo procese. Bet šiandien pasirinkimas audiniams be dažų ar tiems, kad naudojimo eco-seifo dažai yra nesibaigiantys
Ir daug alergijos kankinių pasirenka nenuodingus audinius su antimikrobiniais ir antigrybeliniais bruožais, išaustais į giją taip pat kaip tuos, kurie yra atsparūs dėmei, pelėsiai ir atsparūs juodžemiui.

Šiandienės kada nors didėjančios energijos kainos yra pastovus priminimas mums visiems, kad sumažintų mūsų elektrą ir gamtinių dujų vartojimą tiek kiek įmanoma. Vienas būdas sumažinti energijos vartojimą yra per lango uždengimą. Kai langai yra atidengti, jie nėra energiją taupantys ir didina reikalingumą klubo nuoma Vilniuje pakelti ar nuleisti termostato nustatymus. Atviras langas karščiausiame ore gali padidinti oro kondicionieriaus darbo krūvį 50 %.

Aukšto atlikimo langų montavimas yra vienas būdas kovoti su šia problema. Aukšti atlikimo langai padeda mažinti energijos kainas, kondensavimą ir spalvą, keliones blankstančią dėl saulės šviesos. Kitas pasirinkimas yra šviesa kontroliuotas motorizuoti atspalviai. Kontroliuotas portatyvinio distancinio valdymo ar per sieną elektriniai jungikliai, šviesa kontroliuoti motorizuoti atspalviai yra idealūs dideliems langams ar stoglangiams todėl, kad būsto savininkas gali atidaryti ar uždaryti lango gydymą, tiesiog pastumdamas mygtuką.

Jei jūs svarstysite energiją taupančius lango atspalvius, jūs norėsite svarstyti "pavėsinimo koeficientą," lango gydymo gebėjimo matas sumažinti saulės karštį įgyja. Kuo žemiau skaičius, tuo mažiau saulės karštis, įeinantis į jūsų namus ir žemiau jūsų aušinimą ir sąskaitų šildymą, bus. Koryti ląstelės atspalviai, mediena ir faux medienos žaliuzės yra geresni energijos taupyme negu aliumininės žaliuzės ar volo atspalviai.

Padarytas iš natūralių medžiagų, bambukinės žaliuzės ir atspalviai yra eco-draugiškas pasirinkimas, kuris duoda kambariams Azijos žvilgsnį ir jausmą, kontroliuodamas šviesą ir karštį namuose. Mediena ir faux medienos žaliuzės, atspalviai ir langinės taip pat izoliuoja langus, trukdydami karščio praradimui žiemą ir karščio naudai vasarą.

Kai prieita prie naminių interjerų projektavimo, vis daugiau būsto savininkų šiandien domisi ėjimu žalio. Daugelis įvykdo tai, pasirinkdami lango uždengimą, padarytą iš ekologiškai atsinaujinančios žaliavos kaip bambukas, drobė, šilkas ir kiti natūralūs pluoštai, su kuriais nesielgė su chemikalais, žalingais aplinkai.

Rašyti komentarą